رویداد اول : انتقال تجربه در حوزه کسب و کارهای دیجیتال


این رویداد با هدف توانمندسازی مخاطبان و علاقه مندان به حوزه کسب و کارهای آنلاین و دیجیتال از طریق کسب تجربه های مدیران مؤفق در این حوزه برگزار می گردد.
در این رویداد فرصتی فراهم خواهد شد تا شرکت کنندگان بتوانند ایده های خود را با حامیان رویداد به اشتراک قرار داده و از این طریق تجربه بهتری از شبکه‌سازی و دریافت مشاوره را تجربه کنند.
در رویداد انتقال تجربه هریک از سخنرانان به مدت 15 دقیقه، تجربیات خود را از ایده تا کسب و کار ارائه می دهند.


سخنرانان رویداد
میلاد بازدار

میلاد بازدار

معاون اجرایی : شیپور

یوسف مذهب

یوسف مذهب

بنیان گذار : آموت

حمیدرضا خجسته

حمیدرضا خجسته

بنیان گذار : چیکارا

محمدحسن محمدی

محمدحسن محمدی

بنیان گذار : پیگام

Louis Loh

Louis Loh

AFV capital Group

اقای دکتر عنابستانی

علی‌اصغر عنابستانی

نماینده مجلس سبزوار


اخبار رویداد

استقبال خوب از رویداد انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال

مدیر واحد پژوهش موسسه تحقیقات آموزش و مشاوره سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با اشاره به استقبال خوب صورت گرفته از رویداد وبینار انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال بر لزوم اقدامات و پیگیری های بعدی به منظور رشد ایده های این حوزه تاکید کرد.

تاریخ : 25 آبان 1399

21 آبان ماه؛آخرین مهلت ثبت نام در رویداد انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال

مدیر موسسه تحقیقات آموزش و مشاوره سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: رویداد وبینارانتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال از سلسله رویداد های همیار ایده به مدت یک روز در تاریخ 22 آبان ماه سال جاری از ساعت 18 الی 20 در بستر مجازی مجموعه نوپا پروفایل برگزار می شود.

تاریخ : 20 آبان 1399

برگزاری رویدادهای همیار ایده در جهت انتقال تجربیات موفق اقتصادی به جوانان و مدیریت شهری

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی اظهار کرد: انتقال تجربیات موفق اقتصادی به مدیریت شهری و جوانان علاقمند به حوزه های اقتصادی با مشارکت شهرداری ها و با رویکرد تامین درآمد پایدار در سلسله رویداد های همیار ایده به منصه ظهور خواهد رسید.

تاریخ : 20 آبان 1399

اولین رویداد انتقال تجربیات کسب و کارهای دیجیتال 22 آبان ماه برگزار می شود

مدیر پژوهش موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری‎های خراسان رضوی از برگزاری اولین رویداد آنلاین انتقال تجربیات کسب و کارهای دیجیتال از سلسله رویدادهای همیار ایده در روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

تاریخ : 18 آبان 1399

ثبت نام اولین رویداد بین المللی انتقال تجربیات کسب و کارهای دیجیتال آغاز شد

مدیر موسسه تحقیقات آموزش و مشاوره سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی از برگزاری اولین رویداد آنلاین رایگان از سلسله رویدادهای همیار ایده با موضوع انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال با همکاری شورای توسعه ظرفیت های اقتصادی و انسانی سازمان همیاری خراسان رضوی خبر داد.

تاریخ : 12 آبان 1399

برگزاری رویدادهای آموزشی با هدف شکوفایی استعدادهای اجتماعی خراسان رضوی

دبیر شورای توسعه ظرفیت های اقتصادی و انسانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از برگزاری سلسله رویدادهای آموزشی با هدف کمک به شکوفایی استعدادهای بومی محلى و اجتماعی انسانی و ارتقاء مدیریت شهری در استان خبر داد.

تاریخ : 6 آبان 1399

حامیان رویداد

----
----
----
----
----
----
----
----
----

همیار بازرگان همیار دانش همیار انرژی همیار گردشگر همیار ماشین همیار محیط همیار پست همیار سلامت همیار سرمایه همیار سازه مشهد بیمه مشهد گوشت موتوریار معین کالا همیار دیجیتال